Cennete Yolculuk…Mavi Tur,mavi Yolculuk ve yat kiralama sitesi

Balayı guletYatı

2 Nisan 2019 | albatros | Yorum yap

                                                                         Balayı Gulet & Yatı

Günlük karmaşadan uzaklaşıp nefes almak herkesin istediği bir durumdur. Fakat insanlar bunu nasıl ve ne şekilde yapabilecekleri konusunda pek bir deneyime sahip olmayabilirler. Bizler de sizlerde tam da bu noktada yat turlarımızı sunuyoruz. İstediğiniz her türlü organizasyona ev sahipliği yapabilecek kapasitede olan yatlarımız sayesinde tatilinize renk katacak ve daha önce hiç görmediğiniz mavi suların derinliklerinde kendiniz için yeni yerler keşfedeceksiniz. Sakin, huzurlu, bir o kadarda eğlenceli yat turları sizleri bekliyor. Tatilin yanı sıra uygun fiyatlara kiralamış olduğunuz yatlarla farklı organizasyonlar da düzenleyebilirsiniz. Aileniz, eşiniz, dostunuza unutulmaz bir tatil geçirme imkanı sağlayabilir, verdiğiniz küçük partilerle sizlerde herkesten bir adım önde olabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra herkesin kendince özen gösterdiği özel günler ve kutlamalar vardır bunların başında balayı tatilleri gelir. Sizler hayatınız için en büyük

kararı verip evlendikten sonra bu özel günleri ölümsüzleştirmek adına huzur bulduğunuz, gezerken keşfettiğiniz, sessiz sakin ortamlarla sevdiğinizle baş başa kaldığınız bir tatil geçirmeyi de muhakkak istersiniz. Evliliğin son derece önemli olduğu günümüzde belki de bir daha yaşamayacağınız bu deneyimi yatlarımız aracılığıyla unutamayacağınız bir tatil fırsatına dönüştürebilirsiniz. Sevdiğinizle baş başa geçirmiş olacağınız her günün sizler için kıymetli olduğunu biliyor ve bu konuda gereken özeni sizler için gösteriyoruz. Birçok yat turu seçeneklerimizden size uygun olanı seçerek onlara sürprizler yapabilir ve sevdiğiniz kişiyle huzuru yakalayıp baş başa geçirebileceğiniz bir tatille aranızdaki bağı kuvvetlendirebilirsiniz.

Otellerin kapalı, sıkıcı ve bir o kadar da kalabalık atmosferinden kurtulup kendinizi mavi suların derinliklerinde bulabilirsiniz. Elinizde bir tabakla yemek sırası beklemek istemiyorsanız bu fırsatlar tamda sizlere göre. Her şey başından sonuna kadar çok özel olmalı dediğinizi duyar gibiyiz. Oteller sizlere bu imkanı tek gecelik olarak sunabiliyor fakat biz sizler ne kadar süre içine yayılmasını istiyorsanız sizin için en uygun olan fırsatları sunuyor ve bu konuda gereken özeni gösteriyoruz. Balayı tatiliniz tek gecelik değil günlerce sürebiliyor.

Teknemizde eğlenmeyi bilen çiftlerimiz için her türlü ekipman mevcuttur. Baş başa geçireceğiniz bir tatilde sıkılmamanız adına balık tutabilir, şnorkelle su altının gizemli dünyasının kapılarını aralayabilir ve teknelerimizde bulunan ringo, su kayağı takımları ile eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz.

Kabin Kiralama

Eğer tekne kiralamak istemiyorsanız ve bu özel gününüz için fazla uğraşa girmeden eğlenmek istiyorsanız sizlere kabin kiralama fırsatını sunuyoruz. İstediğiniz bir program dahilinde altı, yedi ve sekiz kabinli teknelerimizle bu işlemi gerçekleştirebilir sizler sahip olmadığınız bir deneyim için yolculuğa başlamışken farklı kültürlerde insanlarla arkadaşlık yapabilirsiniz. Mavi tur programlarımız 4 gün 3 geceden başlayarak haftalık programlara kadar farklı destinasyonlarda sizlere sunulmaktadır. İsterseniz her şey dahil turlarımıza katılıp isterseniz de klimalı tekneler ile yaptığımız yolculuklara katılıp mavi suların eşsiz güzelliklerini ruhunuzda hissedebilirsiniz.

Bu kabinlerde çift kişilik yatak, giyinme dolapları, duş ve wc bulunmaktadır kısacası sizlerin rahatı ve huzuru için tüm fırsatları sunuyoruz. Yemek konusuna gelindiğinde ise kabin kiralama işlemini gerçekleştirdiğinizde tüm öğün yemeklerden de faydalanabiliyorsunuz. Sabahları klasik Türk kahvaltısı, öğlen yemeklerinde sebze yemekleri ağırlıklı olarak, salata ve meyve ikramı, akşam yemeklerinde ise mezeler, ızgaralar, meyve ve tatlıdan oluşan ikramlarımız mevcuttur.

Mavi Tur Fiyatları

Sizlere bu konuda da kaçırılmaz fırsatlar sunuyoruz, biliyoruz ki ülkemiz 3 bir yanı denizlerle çevrili olan yarı ada konumundadır. Bu yüzden dışarıdan birçok turiste de ev sahipliği ediyor bu güzelliklerimizi görmeleri konusunda imkanlar sunuyoruz. Sizlerde balayı gibi özel günleriniz için uygun fiyatlara bu fırsatlardan yararlanabilir tüm ege, Akdeniz kıyılarımızı uygun fiyatlarla ve uygun seçeneklerle gezme imkanı bulabilirsiniz. Tur fiyatlarımıza gelindiğinde normalde bir balayı için otellere ödeyeceğiniz miktarlardan çokta fazla olmadığını göreceksiniz. Gitmek istediğiniz aylara göre fiyat konusunda değişiklikler olmaktadır fakat ödeyeceğiniz maximum tutar kabin kiralama hizmetlerin de 1.250 euro’dur. Teknelerimizle birlikte sizlere en az 1 kaptan, 1 aşçı ve 1 görevli sunuyoruz. Teknenin büyüklüğüne bağlı olarak bu sayı değişebiliyor.

Mavi Tur Programları

Mavi tur programlarımız sizlerin istekleri doğrultusunda şekil almıştır.

 • Mavi kaçış
 • Cennet koylar
 • Mavi cennet
 • Afrodit ile dans
 • Halikarnas
 • Mykanosa mavi tur
 • Yunan adaları
 • Mykanos’tan mavi yolculuk
 • Hisarönü körfezi turu
 • Dalış turu
 • Med tur Kekova
 • Med tur Marmaris

 

Başlıkları altında sitemizden her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Bizler için müşteri memnuniyeti her zaman 1. Plandadır.

Balayı teknemiz için https://www.albatrosyachting.com/tr/gulet-nazcan/  web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir