Cennete Yolculuk…Mavi Tur,mavi Yolculuk ve yat kiralama sitesi
Fethiye Mavi Tur rotaları

Fethiye Mavi Tur rotaları

11 Nisan 2019 | albatros | Yorum yap

Fethiye ve Çevresi Mavi tur Rotaları

Günlük yaşantının üzerinizde bıraktığı ağırlığı ve yorgunluğu atmak istiyorsanız sizi mis gibi deniz kokusu ve masmavi denizle beraber geçireceğiniz bir tatile davet ediyoruz. Şehrin tüm sıkıntılarından, bunaltıcı ortamlarından ve canınızı sıkan her şeyden kurtulmanız gerekiyor. Bunun için de güzel bir kıyı şeridi ve çevresindeki koylardan daha güzel ne olabilir ki.

Fethiye Mavi Tur RotalarıSizlere yaşamak istediğiniz bu deneyimleri ve huzuru yaşatmak için sürekli çalışmaktayız. Bu çalışmalarımız sonucu sevgili yolcularımıza yani sizlere çeşitli turlar hazırlayarak huzuru bulmanıza yardımcı olmak en önemli amacımızdır. Bu amaçlar doğrultusunda hazırladığımız turlar Fethiye ve çevresindeki koyları içermektedir. Arkanıza yaslanın ve sizin için hazırladığımız eğlenceli ve huzur verici turlarımızdan birini incelemeye başlayın.

 

 

Cennet Koylar ( Marmaris-Fethiye 4 Gün 3 Gece) Turu

                  Sizler için hazırladığımız bu turumuz 4 gün 3 gece sürmektedir.

İlk Gün: Marmaris

Turumuzun ilk gününde misafirlerimiz saat 11.00 ile 12.00 arasında Marmaris de bulunmakta olan Turizm Information bürosu önüne kendi sağladıkları imkânları ile gelmelidirler. Büroda personellerimiz tarafından güler yüzle karşılanan yolcularımız teknemize götürülür. Teknede kalmakta olan yolcularımız ve turumuza yeni katılan yolcularımız Marmaris’te saat 13.00’e kadar diledikleri gibi gezebilir, alışveriş yapabilir ve diledikleri aktiviteyi gerçekleştirebilirler. Daha sonra turumuz için gerekli takviye kumanya alınması ve liman işlemleri arından tur teknemiz Marmaris limanından ayrılarak Kumlubük ve ya Kadırga Koyu’na huzur verici bir şekilde yol alacaktır. Eğlenceli ve huzur dolu bu yolculuğumuz da yüzme molası ve akşam yemeği sonrası varılan koyda gecelemek için durulur ve mis gibi deniz kokusu eşliğinde uykuya dalınır.

İkinci Gün: Göcek Koyları

Turumuzun ikinci gününde tur teknemiz Dış Göbün Koyu’na ulaşarak yolcularımıza bu koyumuzda kahvaltı servisi yapılır ve berrak gibi suda yüzmek isteyen yolcularımız için yüzme molası verilir. Molamızdan sonra sakin ve huzur dolu bir yolculuk sonucunda Göcek Koyu’na varılır. Bu koyumuz da ve çevresindeki daha birçok güzelliği barındıran koylarımız da yüzme molaları verilerek çok güzel sularda yüzmeniz sağlanır. Yüzdükten sonra yorulan yolcularımız için inanılmaz derecede rahatlatma ve dinlenme imkânı olan günün son ve huzur verici yolculuğuna çıkılarak eski Bizans İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğu tersanelerinin bulunduğu ve tabii ki de bunlarında yanında tamamen doğal bir liman olan Tersane adasına varılır. Burada durularak misafirlerimize akşam yemeği servis edilir ve buradaki doğa harikaları içinde geceleme yapılır.

Üçüncü Gün: Göcek

                  Eğlenceli ve bir yandansa huzur verici turumuzun son gününde sabah ferah havanın estiği ve güneşin parıldayarak yükseldiği güzel bir günde iştah açıcı deniz havası eşliğinde misafirlerimize kahvaltı servisi yapılır. Kahvaltı yapıldıktan sonra tur teknemiz Mavi Koya doğru harekete geçer. Mavi koya vardığımızda çevreniz mavinin her tonuyla kuşatılmış bir görüntüyle dolacaktır. Bu maviliğin içinde misafirlerimiz için yüzme molası verilerek doğayla iç içe vakit geçirmeleri sağlanır. Mavi Koydaki yüzme molamızdan sonra teknemiz bölgenin en çok bilinen koylarından biri olan Turunç Koyu’na yol alacaktır. Bu sesiz ve sakin koya vardığımızda sizleri sessiz, sakin, huzur verici bir ortam içtenlikle karşılayacaktır. Turumuzun son günü olan bu günün akşamında bu güzel koyda sizlere inanılmaz bir ortam eşliğinde huzur verici ve doyumsuz bir akşam yemeği servisi yapılarak gün boyunca yaşadığınız tatlı yorgunluğu üzerinizden atmanız sağlanacaktır. Akşam yemeği servisinden sonra misafirlerimiz durduğumuz bu inanılmaz bir koy olan Turunç Koyunda rahatlatıcı ve dinlendirici bir gece geçirmek üzere dinlenmeye bırakılır.

Dördüncü Gün: Fethiye

Huzurlu ve dinlendirici bir gecenin ardından yeni doğmak üzere olan güneşle beraber doğan yeni güne dinlenmiş ve enerji dolu bir şekilde misafirlerimiz yeni günlerine kalkarlar. Daha sonra harekete geçen tur teknemiz 09.30 ile 10.00 saatleri arasında Fethiye Limanına giriş yaparak turumuz sonlandırılır.

Umarız ki sevgili misafirlerimiz turumuzdan şehrin stresinden ve gürültüsünden uzakta dinlenmiş olarak ayrılır ve bu memnuniyetlerini bizlere yansıtabilirler. Biz firma olarak misafirlerimizin memnuniyetlerini ön planda tutarak sizlere her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Bu turumuz sayesinde birçok misafirimiz beraber tura çıktıkları insanlarla kaynaşarak yeni dostluklar kurabiliyor. Daha nice dostluklara vesile olabilmek temennisiyle sizleri de berrak deniz eşliğindeki bu turumuza bekliyoruz.

https://www.albatrosyachting.com/tr/fethiye-mavi-tur/

                 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir